Grupy

Drukuj Email

Maluchy - MOTYLKI 

wychowawca: Małgorzata Mokwińska

1. Baran Zofia

2. Bojarczuk Lena

3. Brzezicha Wojciech

4. Chaliński Emil

5. Danilewicz Maja

6. Deresiński Bartosz

7. Gzik Aleksandra

8. Jakubczyk Antoni

9. Jędrzejak Iga

10. Jędrzejewska Pola

11. Kowalska Barbara

12. Młynarczyk Ignacy

13. Nowak Oliwier

14. Rosiewicz Wojciech

15. Szewczyk Adam

16. Szewczyk Antoni

17. Sztukowska Alicja

18. Szydłowska Tamara

19. Śpigiel Urszula

20. Wczesna Alicja

21. Zielezińska Alicja

22. Zimniak Piotr

 

Średniaki młodsze - PSZCZÓŁKI

wychowawca: Marzena Pawelec

1. Bielecki Marek

2. Bielecki Mariusz

3. Domagała Paweł

4. Domagała Piotr

5. Fibig Iga

6. Jędrzejak Maja

7. Jurek Wiktor

8. Kim Fryderyk

9. Krawczyk Iga

10. Kuświk Laura

11. Łukasik Helena

12. Marczak Oliwier

13. Mensfeld Julia

14. Milian Jagoda

15. Myszkowska Zofia

16. Pawelec Marcel

17. Pigłowski Adam

18. Rdzanek Nadia

19. Skraburska Małgorzata

20. Stańczyk Filip

21. Stasiak Przemysław

22. Szkudlarek Joanna

23. Tomczak Michalina

24. Topolan Jakub

25. Wielewicki Michał

 

Średniaki starsze - ŻABKI

wychowawca: Grażyna Szewczyk

1.   Bagiński Kacper

2.   Baranek Hanna

3.   Cegła Dagmara

4.   Chmielecka Marta

5.   Dybkan Alan

6.   GratzkeLilliana

7.   Hajduk Lena

8.   Jamroszczyk Maksymilian

9.   Kahle Alicja

10.    Kamer Mikołaj

11.   Kowalska Maja

12.   Kwatera Oliwier

13.   Lisiak Maria

14.   Małuszek Maja

15.   Milian Malina

16.   Młynarczyk Marcel

17.   Musiałowska Patrycja

18.   Noculak Kacper

19.   Sówka Kacper

20.   Szewczyk Nikola

21.   Turska Zuzanna

22.   Urbaniak Paweł

23.   Witczak Michał

24.   Wrona Kacper

25.   Zemski Tomasz

 

Starszaki - BIEDRONKI

wychowawca: Monika Wittek

      1.   Antoniewicz Eliza

      2.   Bajodek Nadia

      3.   Borkowska Dominika

      4.   Bronowicka Lena

      5.   Chmielewska Pola

      6.   Fibig Julia

      7.   Filipiak Kornel

      8.   Galbierczyk Hanna

      9.   Jaszewski Bartosz

  10.     Kamzol Klaudia

  11.     Karbowy Bartosz

  12.     Krawiec Bartłomiej

  13.     Los Adam

  14.     Ławniczak Tymon

  15.     Michalak Tymoteusz

  16.     Michalak Wojciech

  17.     Południak Sandra

  18.     Rasiak Zuzanna

  19.     Rospęk Bartosz

  20.     Rychlik –Szczawiński Marcel

  21.     Schubert Igor

  22.     Schubert Zofia

  23.     Stekiel Jacek

  24.     Szymanowska Patrycja

  25.     Zimniak Natalia

 

Projekt i wykonanie HD | Opieka nad stroną KK
Copyright © 2018 Przedszkole Samorządowe w Sośniach. Wszelkie prawa zastrzeżone.