Balik karnawałowy

Karnawałowy zawrót głowy

Jak co roku pod koniec karnawału w naszym przedszkolu odbywa się WIELKI BAL w którym uczestniczą wszystkie przedszkolaki przepięknie poprzebierane w bajkowe postacie. Nie inaczej było i w tym roku. W środę 27 lutego zaraz po śniadaniu rozpoczęła się fantastyczna zabawa. Przy dźwiękach ulubionych przez dzieci przebojów wszyscy wyśmienicie się bawili. Zabawy taneczne były przerywane konkursami oraz pokazem karnawałowej mody, a czas przy skocznej muzyce w towarzystwie koleżanek i kolegów uciekał bardzo szybko. Całe szczęście, że do kolejnego Wielkiego Balu pozostało niespełna 360 dni.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów; panu Zbyszkowi i pani Grażynce za baloniki wypełnione helem, a panu Pawłowi za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu w zakładce wspólne imprezy.

Monika Wittek