Przedszkole Samorządowe w Sośniach - Witamy!

Ciekawe spotkania

Drukuj Email

„Czarodziejka? - nie! Pani kosmetyczka”

 

6 marca dzieci z grup Motylków, Pszczółek, Biedronek i Żabek spotkały się z przesympatyczną panią Ewelinką, która „otworzyła salon kosmetyczny” by wprowadzić dzieci w świat pełen pięknych zapachów, kolorów, kremów i eliksirów. To jednak nie magia lecz praca pani kosmetyczki sprawia, że ludzie stają się piękniejsi, mają zadbaną skórę i dłonie. Wiele radości sprawiły dzieciom pomalowane paznokcie, pachnące twarze spryskane odświeżającą mgiełką oraz dłonie  posmarowane odżywczym kremem. Natomiast nasza pani Iwonka po serii zabiegów stała się jakby młodsza.  Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.

Zdjęcia z naszej kosmetycznej przygody obejrzeć można w  galerii zdjęć: Wspólne imprezy i uroczystości.

Małgorzata Mokwińska

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE ZE STOLARZEM

Kolejnym przedsięwzięciem w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „W świecie zawodów” było spotkanie ze stolarzem Panem Tomaszem Jankowiakiem. Nasz gość opowiedział o swoim zawodzie i przedstawił narzędzia jakimi się posługuje w swojej pracy. Odpowiedział również na liczne pytania dzieci. Na koniec spotkania wspólnie z dziećmi wykonał karmnik dla ptaków. Serdecznie dziękujemy Panu Tomkowi za przybycie i przygotowanie elementów, z których powstał karmnik.

 

 

 

Marika Jędrzejewska

 

Projekt i wykonanie HD | Opieka nad stroną KK
Copyright © 2019 Przedszkole Samorządowe w Sośniach. Wszelkie prawa zastrzeżone.